Hizmetlerimiz
Pilates
Pilates Seanslarda her bir egzersizin çok kez tekrarı yerine daha az sayıda, tam, kontrollü ve belirli bir biçim içinde uygulanan hareketler sunulur.
 
tümü »
 
Hamilelik Pilatesi
Hamilelik Pilatesi Hamilelik döneminde yapılan egzersizlerin, doğumu kolaylaştırdığı bir gerçek. Bu konuda etkili egzersizlerden biri olan pilates, anne adayını hem bedensel hem de ruhsal olarak doğuma hazırlıyor.
 
tümü »
 
 
Reformer
Reformer Pilatesin özel bir aletle yapılan şeklidir. Kendi vücut ağırlığınızın, size uygun dirençler kullanılarak egzersiz unsuru olarak kullanılmasıdır. Düzenli yapıldığında kısa sürede sonuç alınabilmektedir.
 
tümü »
 
Çocuk Jimnastiği
Çocuk Jimnastiği 3 -6 yaş arası çocukların normal gelişim süreçlerine uygun olarak düzenlenmiş aktivitelerden oluşan jimnastiklerdir.
 
tümü »
 
 
Dans Dersleri
Dans Dersleri Tüm dans türlerinde eğitmenlerimiz eşliğinde hem eğlenceli dakikalar sunuyoruz hem de kolay spor aktivitelerini birleştirerek kilo vermenizi sağlıyoruz.
 
tümü »
 
Angle Body Fly
Angle Body Fly Angel Body Fly, paraşüt kumaşı gibi dayanıklı bir kumaştan yapılmış bir hamak ve el, ayak tutamaklarından oluşur.
 
tümü »
 
 
Kick Boks
Kick Boks Kick Boks, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur.
 
tümü »
 
Zumba
Zumba Zumba, her yaştan insanın katılabileceği bir programdır. Müzikle sporun birleştiği bu programın amacı vücudu sıkılaştırmak, eğlenceyi sağlamak, esneklik kazanmak ve kondisyonu artırmaktır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB